Přespolní běh družstev – krajské kolo

Významného úspěchu dosáhla naše družstva v krajském kole Přespolního běhu družstev.

Družstvo starších žákyň ve složení E. Slovenkaiová, I. Rosová, M. Štruncová, N. Mojžíšová, T. Moulisová a E. Hepnerová obsadilo 2. místo; mladší žákyně (P. Bartáková, M. Ščasnárová, K. Országová, R. Pavlasová, A. Horvátová, N. Havlíčková) obsadily 3. místo a starší žáci (J. Kopáček, L. Kopáček, J. Sýkora, R. Homolka, Al Saleh Mohamad, J. Ovčačík) obsadili 4. místo.

Umístění družstev dívek je nejlepším umístěním v této soutěži v historii naší školy.

Blahopřeje.

Mgr. Alena Schreilová