Podzimní turnaj 4. a 5. tříd v přehazované

Ve středu 8.10. 2014 se uskutečnil turnaj čtvrtých a pátých  ročníků v přehazované. Do soupeření v nafukovací hale se zapojilo 43 děvčat a kluků ze šesti tříd (4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C).

Děti měly radost ze hry a bojovaly s velkým nasazením, důkazem jsou krásné fotografie z turnaje. Nejlepším týmem, který obsadil 1. místo a získal zlatý putovní pohár, se stala 5.B.

Všechny týmy byly odměněny diplomy a sladkou odměnou, které zajistila paní učitelka M. Pelánová.

Poděkování patří nejen zúčastněným sportovcům, ale i pedagogům, kteří pomohli při organizaci turnaje (M. Vrška, B. Vodrážková, L. Mikačová).

Všem děkuji!

Mgr. Martina Koťátková