Pasování prvňáků na rytíře řádu ČTENÁŘŮ

Městská knihovna Planá pasovala žáky a žákyně 1.A, 1.B, 1.C,  15. – 17.6. 2015, na rytíře řádu čtenářů.

Paní knihovnice si pro děti připravila 3 úkoly, které všichni žáci úspěšně splnili a mohli být pasováni na čtenáře. Samotné pasování žáků probíhalo rytířským mečem z ruky královny a každý čtenář dostal pamětní list a knížku.

Děkujeme za pěkně připravená dopoledne a přejeme mnoho dobrých čtenářů i dalších nápadů pro děti.

Mgr. Martina Koťátková

V knize najdeš moudrost, poučení, zábavu. S knihou můžeš prožít dobrodružnou výpravu. Proto knihu čti, važ si jí a měj ji stále rád, pak bude kniha tvůj nejlepší kamarád!