Olympijský běh

V Městském parku v Plané zažili žáci naší školy olympijskou atmosféru! Za podpory nejen svých spolužáků, ale i nemála rodičů, vyběhli v 10 hodin a 15 minut na trať dlouhou 1km spolu s dalšími více než 50.000 žáky po celé ČR a poměřili své síly se svými kamarády.

Partnerem celé akce byl Olympijský výbor a firma T-Mobile, která všem běžcům věnovala diplomy, účastnické medaile a sladké odměny, nejrychlejším děvčatům a chapcům navíc drobné dárky. V cíli si děti své diplomy a medaile vyzdobily barvami, které poskytl další z partnerů - firma KOH-I-NOOR.

Děkujeme všem zúčastněným sportovcům, panu Eidelpesovi za krásné fotografie a firmě Lieblprint za vytištěná startovní čísla, která si děti jistě rádi ponechají jako památku na olympijský závod. FOTOGALERIE