Okresní přebor škol v šachu

V pátek 29.11. 2013 se ZŠ Planá zúčastnila Okresního přeboru škol v šachu v Tachově. Do soutěže se zapojila dvě družstva (1.kategorie: žáci 1.-5.tříd ZŠ, 2.kategorie: žáci 6.-9.tříd ZŠ) a obě vybojovala postup do krajského kola, které proběhne v únoru v Plzni. Vítězům gratulujeme!

Výsledky přeboru:

Žáci 1. - 5. tříd ZŠ               Družstvo

1. místo                                                ZŠ Planá A     Michaela Marešová,  Jakub Nejedlý, Lukáš Bui, Sabina Nováková

2.místo                                                ZŠ Zárečná Tachov

3.místo                                                ZŠ Stráž

4.místo                                                ZŠ Hornická Tachov A

5. místo                                                ZŠ Kostelní Tachov

6. místo                                                ZŠ Hornická Tachov B

Žáci 6.-9.tříd ZŠ

1. místo                                            ZŠ Planá (Mohamed Al Saleh, Matěj Slavík, Lucie Skalíková, Jan Fára)

2.místo                                            ZŠ Hornická Tachov

3.místo                                            ZŠ Gymnázium Tachov