Okresní kolo McDonald's Cupu v Tachově, skupina B

Okresní kolo McDonald's Cupu v Tachově, skupina B
V pátek 12. května se naši žáci 4. a 5. ročníku utkali s dalšími fotbalisty v okrese o postup do krajského kola v Plzni. První zápas naši borci bohužel prohráli. To však nebyla jediná smůla, která se nám na paty v pátek nalepila. Ze skupiny postupují vždy dva týmy. V naší skupině jsme měli tři týmy stejný počet šesti bodů (tj. po dvou vítězstvích). Pokud by rozhodovalo skóre, dostali bychom se do semifinále. Vzhledem k tomu, že podle pravidel rozhodoval vzájemný zápas, tak místo nás postoupila ZŠ Mánesova Stříbro. O finále si pak zahrála ZŠ Zárečná Tachov, kterou jsme ve skupině porazili. Náš tým nakonec letos skončil na 6. místě. Tak zase za rok!
Mgr. Monika Pelánová Okresní kolo McDonald's Cupu v Tachově, skupina B

V pátek 12. května se naši žáci 4. a 5. ročníku utkali s dalšími fotbalisty v okrese o postup do krajského kola v Plzni. První zápas naši borci bohužel prohráli. To však nebyla jediná smůla, která se nám na paty v pátek nalepila. Ze skupiny postupují vždy dva týmy. V naší skupině jsme měli tři týmy stejný počet šesti bodů (tj. po dvou vítězstvích). Pokud by rozhodovalo skóre, dostali bychom se do semifinále. Vzhledem k tomu, že podle pravidel rozhodoval vzájemný zápas, tak místo nás postoupila ZŠ Mánesova Stříbro. O finále si pak zahrála ZŠ Zárečná Tachov, kterou jsme ve skupině porazili. Náš tým nakonec letos skončil na 6. místě. Tak zase za rok!
                                                                                                                                                                    Mgr. Monika Pelánová 

FOTOGALERIE