Okresní kolo McDonald's Cupu v Tachově, skupina A

Okresní kolo McDonald's Cupu v Tachově, skupina A
Ve středu  10. května postupovali naši fotbalisté ze 2. a 3. tříd v okresním kole neohroženě vstříc velkému úspěchu. Po výhrách v základní skupině se kluci probojovali až do finále. To jsme sehráli se ZŠ Hornická Tachov. Ta, jako jediná, byla ten den nad naše síly. Chlapci skončili na krásném druhém místě, ke kterému jim gratulujeme!!!!
Mgr. Monika Pelánov

Ve středu  10. května postupovali naši fotbalisté ze 2. a 3. tříd v okresním kole neohroženě vstříc velkému úspěchu. Po výhrách v základní skupině se kluci probojovali až do finále. To jsme sehráli se ZŠ Hornická Tachov. Ta, jako jediná, byla ten den nad naše síly. Chlapci skončili na krásném druhém místě, ke kterému jim gratulujeme!!!!

                                                                                                                                    Mgr. Monika Pelánová

FOTOGALERIE