Naše tělo - skupinová práce 1. A

Chtěli bychom se pochlubit naší prací, při které jsme poprvé pracovali ve skupinách. Do práce se zapojily čtyřčlenné týmy Modrých, Žlutých, Oranžových, Zelených, Červených a Bílých. Naším úkolem bylo společnými silami nakreslit lidskou postavu a správně k ní přiřadit názvy částí lidského těla.
Každá skupina pracovala pod vedením svého kapitána, který všem členům přidělil úkoly a dohlížel na jejich plnění. Práce nás velmi bavila a na další „skupinovky“ se těšíme.
Třída 1.A

Chtěli bychom se pochlubit naší prací, při které jsme poprvé pracovali ve skupinách. Do práce se zapojily čtyřčlenné týmy Modrých, Žlutých, Oranžových, Zelených, Červených a Bílých. Naším úkolem bylo společnými silami nakreslit lidskou postavu a správně k ní přiřadit názvy částí lidského těla.

Každá skupina pracovala pod vedením svého kapitána, který všem členům přidělil úkoly a dohlížel na jejich plnění. Práce nás velmi bavila a na další „skupinovky“ se těšíme.

                                                                                                                                                                        Třída 1.A

FOTOGALERIE