Minifotbal Tachov

V pátek 21. 4. 2017 jsme se vydali s vybranými žáky 2. stupně na turnaj v minifotbalu v Tachově. Týmy byly rozděleny do dvou čtyřčlenných skupin, přičemž postupovaly první dva. Našim cílem bylo samozřejmě skončit po odehrání všech zápasů ve skupině na prvních dvou postupových místech a poté se poprat o co nejlepší umístění.

Po výhrách proti Gymnáziu Tachov, respektive ZŠ Straž a po prohře se ZŠ Přimda jsme nakonec postoupili z druhého místa do semifinále, kde jsme se utkali s nejlepším týmem z vedlejší skupiny. Tento zápas nám bohužel výsledkově nevyšel a tak nás čekal souboj o třetí místo s týmem, který nás porazil v základní skupině.

Do posledního zápasu jsme vstoupili nadmíru aktivně a soupeře jsme téměř k ničemu nepustili. Přestože jsme měli jasnou převahu, tak jsme vstřelili rozhodující gól až v poslední minutě zápasu a zajistili si tak skvělé třetí místo!

Závěrem bych chtěl poděkovat všem žákům za úspěšnou reprezentaci naší školy!

Stanislav Rous, učitel TV