Mikuláš a Vánoce ve družině

Mikuláš a Vánoce ve družině
I v tomto školním roce jsme podle tradic prožili předvánoční období ve znamení adventu, čertů a Mikuláše a Vánoc.
V předvánočním čase jsme otevírali adventní kalendáře, dárečky, škrtali jsme dny chybějící do Vánoc, vyráběli jsme různé výrobky, vybarvovali spousty vánočních obrázků, proběhla i mikulášská nadílka a také tradiční vánoční posezení s vánoční nadílkou. Děti se tak důkladně připravily na Vánoce doma, prožívali jsme předvánoční atmosféru se vším, co k ní patří: s vůněmi a ochutnáváním ovoce, cukroví, s dárky, stromečkem.
Tentokrát byla vánoční nadílka trochu skromnější, než jsme bývali zvyklí v předchozích letech, jelikož finanční prostředky byly využity hlavně k nákupu nábytku do oddělení Dráčků a Žabáků (nové stolky a židličky), aby prostředí, ve kterém děti tráví každý den po vyučování, bylo příjemné a aby si zde děti nepřipadaly jako ve škole. Fotografie jsou umístěny v galerii.
                                                                                              Vedoucí ŠD Bc. Libuše Zichová.
I v tomto školním roce jsme podle tradic prožili předvánoční období ve znamení adventu, čertů a Mikuláše a Vánoc.
V předvánočním čase jsme otevírali adventní kalendáře, dárečky, škrtali jsme dny chybějící do Vánoc, vyráběli jsme různé výrobky, vybarvovali spousty vánočních obrázků, proběhla i mikulášská nadílka a také tradiční vánoční posezení s vánoční nadílkou. Děti se tak důkladně připravily na Vánoce doma, prožívali jsme předvánoční atmosféru se vším, co k ní patří: s vůněmi a ochutnáváním ovoce, cukroví, s dárky, stromečkem.
Tentokrát byla vánoční nadílka trochu skromnější, než jsme bývali zvyklí v předchozích letech, jelikož finanční prostředky byly využity hlavně k nákupu nábytku do oddělení Dráčků a Žabáků (nové stolky a židličky), aby prostředí, ve kterém děti tráví každý den po vyučování, bylo příjemné a aby si zde děti nepřipadaly jako ve škole. Fotografie jsou umístěny v galerii.
                                                                                                                                                          Vedoucí ŠD Bc. Libuše Zichová.