Leden 2013 v DDM

16. 1. 2013 se budeme těšit ve 14.00 v tělocvičně ZŠ náměstí. Pro sportovce zde bude připraven již tradiční ATLETICKÝ TROJBOJ.

23. 1. 2013 zveme všechny na turnaj ve společenské hře ČLOVĚČE NEZLOB SE. Začínáme ve 14.00 v klubovně DDM.

Na 30. 1. 2013 je připravena pro malé i velké zájemce VÝTVARNÁ DÍLNA. Tentokrát nás čeká práce s keramickou hlínou. Začátek bude v 16 hodin. Těšíme se na Vás v klubovně DDM. Vstupné děti 30,- Kč, dospělí 60,- Kč (včetně materiálu).

Jarní prázdniny se blíží a my pro zájemce připravujeme na některé dny program.  Bližší informace a přihlášky získáte v DDM. Počet míst na jednotlivé dny je omezen, proto neváhejte. Letos jsou jarní prázdniny druhý týden v únoru.

Pro příznivce fotografování vyhlašuje DDM, MKS a Fotografický spolek Planá další FOTOGRAFICKOU SOUTĚŽ – tentokrát na téma ZVÍŘE, ČLOVĚK. Dívejte se kolem sebe, foťte !!!!! V příštím čísle se dozvíte další podrobnosti k soutěži.

Na 23. února 2013 připravujeme DĚTSKÝ MAŠKARNÍ PLES.