Krajské kolo OVOV

Naše žákyně, konkrétně Renata Pavlasová z 9.B a Kateřina Ščasnárová ze 6.B, postoupily díky výborným výsledkům na okresním kole OVOV do krajského kola. To se konalo v Tachově 31.5. a musím napsat, že opět výborně reprezentovaly naší školu! Postupně bojovaly v nejrůznějších disciplínách jako například běh na 60 a 1000 m, anebo hod míčkem. Kateřina Ščasnárová obsadila nakonec krásné 7. místo a Renata Pavlasová skončila na výtečném 2. místě!

Na závěr bych chtěl holkám poděkovat za vzornou reprezentaci školy!

Stanislav Rous, učitel TV