Informace pro rodiče budoucích prvňáčků - DRUŽINA

Zápis do školní družiny proběhne v posledním týdnu prázdnin od 30.8. do 1.9. v odděleních nad školní jídelnou na náměstí, 4.9. ráno pak v ranním oddělení školy Na Valech. Časový harmonogram zápisu bude vyvěšen na nástěnce u školní družiny.

Informace o zápisu a další dotazy zodpovíme také telefonicky na číslech 777 983 630 nebo 374 630 425. Tato čísla jsou dostupná na webových stránkách školy.

Na stránkách školy najdete v průběhu prázdnin podrobnější informace o školní družině, které vám doporučujeme přečíst. Na konci prázdnin (pravděpodobně 1.9. odpoledne) proběhne informativní schůzka pro rodiče - účast nutná!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Provoz školní družiny je denně ráno od 6:30 h. ráno v budově Na Valech, odpoledne od 11:45 do 16h. ve čtyřech odděleních na náměstí.

Poplatek za školní družinu činí 70Kč měsíčně, platí se vždy za celé pololetí 350Kč.

Bc. Libuše Zichová, vedoucí vychovatelka