FOTOGRAFIE - VERNISÁŽ

Dne 10. 11. 2012 se sešlo asi 130 dětí a dospělých na již tradiční VERNISÁŽI. Hlavní částí programu bylo vyhodnocení fotografické soutěže na téma strom a voda, kterou vyhlásil DDM při ZŠ  a MKS ve spolupráci s Fotografickým spolkem Planá. Tentokrát se sešlo 146 soutěžních fotografií. 11 porotců mělo nelehký úkol, vybrat 3 nejlepší fotografie ve 3 kategoriích. Porota se skládala ze členů Fotografických spolků Planá a Stříbro, také hodnotil Jakub Mahdal a Nikola Ficnarová. Všem porotcům moc děkujeme. Všechny fotografie si můžete prohlédnout v prostorách MKS Planá.

Na vernisáži jsme také společně zahájili výstavu fotografií Fotografického spolku Planá, tu najdete v knihovně – oddělení dospělých.

Aby toho nebylo málo zahájili jsme prodej nových pohlednic Plané a kalendáře na rok 2013. Autorem kalendáře je Miroslav Ludvík a na snímcích vás autor provede Planou. Pohlednice zakoupíte na MKS. Kalendáře u autora, na MKS nebo v DDM.

Na vernisáži návštěvníky potěšila hudební vystoupení skupiny Lentilky (děvčata ze ZUŠ pod vedením p. Landsmanna),  Martina Vršky a Štefana Vivodíka. I těm děkujeme.

Na závěr mi dovolte poděkovat účastníkům soutěže a všem, kteří v sobotu přišli. Vítězům blahopřejeme a zde jsou výsledky:

1. kategorie – 1. Dominika Mazurová (Planá), 2. Jakub Janča (Milíře), 3. Eliška Gerstnerová (Konstantinovy Lázně)

2. kategorie – 1. Matyáš Vivodík (Planá), 2. Jan Pitra (Stříbro), 3. Kristína Pražáková (Planá)

3. kategorie – 1. Petr Ečer (Planá), Roman Frouz (Planá) a Gustav Batrla (Chodová Planá)