Divadelní představení

Dne 8.11. 2013 žáci našich 9. tříd vyměnili školní lavice za pohodlná a měkká křesla divadla v Chebu. Oblékli se svátečně a jak jim to slušelo můžete posoudit na přiložených fotografiích.

Představení, které jsme zhlédli, se jmenuje " Divotvorný hrnec ", což je asi první americký muzikál uvedený v Česku. Roku 1948 ho jako svou poslední společnou hru uvedla dvojice Voskovec - Werich. Ke krásným písním, které zněly v průběhu celého představení, hrál živý orchestr a žáci si mohli poslechnout melodické písně, které si kdysi možná rádi prozpěvovali jejich prarodiče.

Mgr. Jana Pudilová