Den dětí v Plané

Přijďte se v sobotu 4.6.2016 podívat do městského parku v Plané na Den dětí, který se koná ve 14 - 18h. Od 15 - 17 hodin bude v areálu stánek s malováním na obličej, v 16:00h představení našich školáčků s vystoupením Capoeiry. V průběhu celého Dne dětí bude k dispozici stánek s občerstvením, stánek s dobrotami, stánek s heliovými balónky a nafukovací skákací skluzavka. Samozřejmě nebude chybět ani velká spousta soutěží a her o odměny. V mezičasech SDH Planá představí hasičskou techniku.