Charitativní projekt „Čtení pomáhá“

Takový nebo podobný e-mail s poděkováním přišel v minulých dnech žákům 5. B, kteří se zapojili do akce „Čtení pomáhá“.

„Milý čtenáři,
moc Ti děkujeme za Tvůj příspěvek na knihy ve zvukové podobě, pro nevidící kamarády.
Díky Tobě se dnes podařilo nasbírat celkovou částku a předat ji spolku Mluvící kniha, který takové knihy vyrábí.
Děkujeme.
Zdraví tým Čtení pomáhá“

No a my za školu také děkujeme našim žákům, kteří se zapojili a přispěli.
Mgr. Monika Pelánová