Březen - měsíc knihy

Březen - měsíc knihy
V rámci projektu "Březen - měsíc knihy" jsme navštívili v březnu místní knihovnu, kde jsme si vytvořili „čtecí koutek“ a zapojili se do čtenářských soutěží. Dozvěděli jsme se o "Desateru malého čtenáře" a jak se v knihovně chovat. Povídali jsme si o naučné literatuře, četli pohádky a půjčili jsme si nové knihy a zeměpisnou hru pro děti i do školy. Knihovna v Plané je nejlepší na světě, protože si tam můžeš půjčit mnoho zajímavých knih a dozvědět se hodně informací.                                            Čtenářská dílna a žáci 3.B
    V rámci projektu "Březen - měsíc knihy" jsme navštívili v březnu místní knihovnu, kde jsme si vytvořili „čtecí koutek“ a zapojili se do čtenářských soutěží. Dozvěděli jsme se o "Desateru malého čtenáře" a jak se v knihovně chovat. Povídali jsme si o naučné literatuře, četli pohádky a půjčili jsme si nové knihy a zeměpisnou hru pro děti i do školy. Knihovna v Plané je nejlepší na světě, protože si tam můžeš půjčit mnoho zajímavých knih a dozvědět se hodně informací.                                            
                                                                                                                                                                    Čtenářská dílna a žáci 3.B