18. KANTORSKÝ BÁL

Vážení přátelé, vážení rodiče, v sobotu 25. února od 20 hodin v aule základní školy pořádáme již 18. KANTORSKÝ BÁL.

Spolek rodičů a přátel školy (SRPŠ) při Základní škole v Plané ve spolupráci se zaměstnanci školy každoročně připravují významnou společenskou událost KANTORSKÝ BÁL jako dobročinnou akci. Zároveň tak pravidelně nabízejí veřejnosti společenské vyžití a příjemnou zábavu.
    Veškerý výtěžek z plesu posílí každoročně fond SRPŠ, který je již řadu let využíván ve prospěch žáků školy.
     Srdečně zveme na ples vás, rodiče našich dětí, vaše přátele, ale také přátele vašich přátel a známé i bývalé absolventy. Přijďte se pobavit!

Vstupenky budou v prodeji od 13. února a lze je zakoupit v kanceláři školy na náměstí

18. KANTORSKÝ BÁL